Hakkımda

IMG_36481958 Yılında İzmir’in Armutlu beldesinde doğdum.
İlk ve Orta Öğretimimi bu beldede, Lise ve Yüksek öğrenimimi İzmirde tamamladım.1978 yılında Çorlu Endüstri ve Meslek Lisesinde teknik öğretmen olarak çalışma hayatıma başladım. 1983 yılında THY A.O işletmesine geçtim.1992 yılında bu işletmede çalışırken Hava-İş sendikası yönetim kuruluna seçildim. 2913 yılından emekli oldum.
Fotoğraf ile tanışmam 1974 yılında beldemizde kurulan kültür derneğinde yürütülen çalışmalarla başladı halen amatör fotoğrafçılığı sürdürmekteyim.Evliyim, Duygu isminde kız çocuğu sahibiyim.Fotoğraf başta olmak üzere, bilgisayar, grafik,  başlıca ilgi alanlarım.

e-posta: armutlu68@gmail.com

Hakkımda” için 5 yorum

  1. Merhabalar musfata abi.Gsf öğrencisiyim ve blogunuzu başarılı.Size danışmak istediğim lee filtreler hakkında.Türkiyede sanırım ne ithalatçısı nede sanal sitelerde bulunmuyor.Nasıl temin ettiniz.Teşekkürler

  2. Mustafa Bey , flashları farklı ms lerde decreye alan bir elektronik devre yapmayı düşünüyorum. Bu sanırım tamamıyla damla fotograflama tekniğiyle alakalı ve bu tarz devreleri bulmak ve temin etmek zor. Bu konuyla ilgili sizden fikir almak isterim. Saygılarımla. Mail adresini yollarsanız , çok sevinirim.

  3. hocam selamlar çalışmalarınız süper bende bu damla fotografları çekmek istiyorum tüm ekipman aparatlar fiaşlar kumandalar hazır ama şu özel yazılımlı walf ve trigger sistemini çözemedim ve hiç bir sanalda raslamadım nasıl temin edebilirim saygılar.bu bnm gece gündüz düşündüğüm içinden çıkamadığım bir durum

  4. Mustafa bey merhabalar,

    Sizden almak istediğimiz fotoğraflar var ancak maalesef mail adresinize ulaşamadım. Sizin bana mail aracılığıyla ulaşmanız mümkün olur mu?

    teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir